ROK SZKOLNY 2025/2026
Artykuły
WYJAZD DO PLANETARIUM
Dnia 20 maja klasa 2b uczestniczyła w wycieczce do Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Była to niezwykle interesująca i edukacyjna wyprawa, podczas której mieliśmy okazję zgłębić fascynujący świat astronomii.
Czytaj więcej o: WYJAZD DO PLANETARIUMLEKTURA INACZEJ!
Tym razem uczniowie klasy 2b otrzymali zadanie, aby czytając lekturę pt. „Cukierku, ty łobuzie!” W. Cichonia do pudełka wkładali wszystko to, co kojarzyło im się z lekturą. Dzięki takiemu zadaniu nie tylko mieli szansę wykazać się pomysłowością, ale także udowodnić, że znają treść książki.
Czytaj więcej o: LEKTURA INACZEJ!WYCIECZKA 2B I 3C
29 kwietnia uczniowie klasy 2b oraz 3c wybrali się do Żor. Uczniowie wzięli udział w zajęciach " W gospodarstwie domowym-od raniusia do wieczora". Poznali jak w dawnych czasach żyła rodzina śląska i jakie obowiązki domowe miały wówczas dzieci.
Czytaj więcej o: WYCIECZKA 2B I 3CWYGRANA NASZEJ KLASY IB W KONKURSIE EKOLOGICZNYM
Ogromnie miło nam poinformować, że w poniedziałek 27 kwietnia nasza klasa Ib odebrała nagrodę za wygrany konkurs z okazji Dnia Ziemi, który został zorganizowany przez Salę Zabaw KROPKA. Nagrodą były warsztaty w KROPCE. Gorąco gratulujemy zwycięzcom
Czytaj więcej o: WYGRANA NASZEJ KLASY IB W KONKURSIE EKOLOGICZNYMWYCIECZKA KLAS IB I ID DO BACÓWKI W KONIAKOWIE
23 kwietnia nasze dwie najmłodsze klasy wyruszyły w daleką podróż - aż do bacówki w Koniakowie ! Nasi uczniowie mieli okazję stworzyć przepyszne oscypki, złożyć pamiątkowe magnesy, a także wykonać własne wełniane mydło ! Na zakończenie wycieczki wszyscy udali się do maleńkich owieczek, które stały w zagrodzie ze swoimi mamusiami.
Czytaj więcej o: WYCIECZKA KLAS IB I ID DO BACÓWKI W KONIAKOWIEDZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE
18 marca powitaliśmy w progach naszej szkoły wyjątkowych gości. Odwiedzili nas przyszłoroczni uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi bliskimi. Powitaliśmy wszystkich piękną akademią, podczas której przedstawiliśmy talenty naszych uczniów oraz to, co ma do zaoferowania nasza placówka. Później zaprosiliśmy wszystkich do wspólnego zwiedzania sal, obejrzenia pokazów chemicznych oraz poznania nauczycieli.
Czytaj więcej o: DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLEZDROWE ŚNIADANIE W KLASACH PIERWSZYCH
17 marca klasy Ib i Ic wzięły udział w warsztatach "Zdrowe śniadanie". Każdy otrzymał własną śniadaniówkę wypełnioną samymi zdrowymi przysmakami. Dzieci omówiły wspólnie piramidę zdrowego żywienia oraz podzieliły się własnymi pomysłami na zdrowe śniadanko do szkoły. Tego dnia brzuszki pełne były zdrowych produktów.
Czytaj więcej o: ZDROWE ŚNIADANIE W KLASACH PIERWSZYCHBAL KARNAWAŁOWY
W naszej szkole odbyła się 29 stycznia wspaniała zabawa karnawałowa dla uczniów klas pierwszych. Tego dnia nasza szkolna świetlica zamieniła się w kolorową salę balową pełną radości, muzyki i zabaw. Dzieci przyszły w pięknych strojach - można było spotkać księżniczki, superbohaterów oraz wiele innych bajkowych postaci.
Czytaj więcej o: BAL KARNAWAŁOWYKLASY IB I ID W SMART KIDS PLANET W KRAKOWIE !
Klasy Ib i Id wyruszyły 12 marca w daleką podróż - aż do Krakowa ! Na miejscu odwiedziły Smart Kids Planet i dzieci wcieliły się w najróżniejsze zawody. Nasi uczniowie mogli pracować w warsztacie samochodowym, sklepie, a nawet kopalni soli !
Czytaj więcej o: KLASY IB I ID W SMART KIDS PLANET W KRAKOWIE !WYCIECZKA KLAS IB I ID DO MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNI
5 lutego klasy Ib i Id wyruszyły w podróż do Alwerni. Czekało tam na nas nowoczesne Małopolskie Muzeum Pożarnictwa. Zapoznaliśmy się na miejscu z historią straży pożarnej. Przeszliśmy test sprawnościowy dla prawdziwego strażaka oraz pokolorowaliśmy strażackie torby. Ten niesamowity dzień zakończyliśmy wystawą zabytkowych wozów strażackich.
Czytaj więcej o: WYCIECZKA KLAS IB I ID DO MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNIStrona: 1/2
- Strona 1
- Strona 2
- Następna strona>
- Ostatnia strona>>