AURELIA KULAWIK MISTRZYNIĄ W PCHNIĘCIU KULĄ !!!
20 maja 2026 roku Aurelia Kulawik z klasy 7b zdobyła pierwsze miejsce w pchnięciu kulą, sięgając po tytuł mistrzyni Katowic. Jej występ był pełen determinacji i sportowej klasy, co przełożyło się na znakomity wynik.
W zawodach w lekkiej atletyce dla roczników 2011 i 2012. bardzo dobrze wypadła cała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 67 w składzie: Kołaczkiewicz Jakub, Pałka Zuzanna, Pągowska Maja, Szczotok Antoni, Chrobok Grzegorz, Gosiewska Urszula, Kulawik Aurelia, Wollek Olaf, Dansczyk Piotr, Igielski Juliusz, Jarosz Emilia, Wieczorek Tomasz, Wolak Magdalena, Woźnicka Joanna, Zawojska Antonina, Cieślik Aleksandra, Gogolin Rafał, Marekwica Agata, Miśkowiec Maja, Moll Mateusz, Pośpiech Agata, Stysz Anastazja, Szemes Piotr, Wałkiewicz Michał, Wieczorek Oliwia, Mazurkiewicz Hania. Zawody zgromadziły wielu utalentowanych młodych sportowców, a rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.
Serdecznie gratulujemy Aurelii wspaniałego osiągnięcia oraz dziękujemy całej reprezentacji za wysiłek i sportową postawę!