WICEMISTRZYNIE KATOWIC W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT!
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 67 wzięła udział w Mistrzostwach Katowic w piłce nożnej. Nasze zawodniczki w składzie: Świst Antonnina, Pągowska Maja, Stysz Anastazja, Cieślik Aleksandra, Mazurkiewicz Hania, Wyrobek Amelia, Wolny Milena, Gosiewska Urszula, Wolak Magda, Woźnicka Joanna, Zawojska Antonina, zaprezentowały się znakomicie, pokazując ogromne zaangażowanie oraz wolę walki.
Po emocjonujących meczach i zaciętej rywalizacji dziewczęta wywalczyły tytuł wicemistrzyń Katowic, co jest ogromnym sukcesem . Turniej przebiegał w fantastycznej atmosferze, a nasze zawodniczki spisały się na medal – zarówno pod względem sportowym, jak i postawy fair play.
Serdecznie gratulujemy drużynie wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!