UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Tegoroczną akademię z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2025/2026 przygotowała klasa VI d pod kierunkiem pani Aleksandry Nowak oraz klasa II d z wychowawczynią panią Beatą Salewicz-Więzik. Zabawne scenki i wesołe tańce wprowadziły wszystkich w radosny nastrój, z nadzieją, że będzie nam on towarzyszył przez kolejne miesiące nauki.
Szczególne wrażenie zrobiła symboliczna wieża, przypominająca zgromadzonym o najważniejszych wartościach – szacunku, wiedzy, pasji i kulturze.
Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom wielu sukcesów, radości oraz satysfakcji w nowym roku szkolnym!