Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Zielona 5

sekretariat@sp67.katowice.pl

I MIEJSCE W WIELOBOJU CIEKAWSKICH

Po raz kolejny sukcesem zakończyliśmy nasz udział w interdyscyplinarnych zajęciach „Nauka dla Ciekawskich”  odbywających się w Pałacu Młodzieży. Tegoroczny „Wielobój Ciekawskich”  wygrała drużyna w składzie: Maja Miśkowiec i Zuzanna Bacik z klasy V d ex aequo  Jakub Kołaczkiewicz i Piotr Mańczaka z klasy V a   natomiast  wyróżnienie zdobyli Oliwia Wieczorek i Mateusz Moll z klasy V d.

Podczas trwających cały rok szkolny warsztatów 16 osobowa grupa  uczniów z klas piątych i szóstych  brała udział w bardzo ciekawych zajęciach z biologii, chemii, fizyki i matematyki, podczas których poprzez doświadczenia i nowoczesne technologie poznawali ciekawe zjawiska i odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Autor: Agnieszka Adamska